Originele cartridges, als handige multipack!
Deze set bestaat uit de volgende 5 cartridges.
Canon heeft geen originele multipack voor de CLI-8. Dit product is dus een verzameling van losse , originele, cartridges met een extra korting voor u.
Aantal | Product | Stukprijs | ||
---|---|---|---|---|
1x |
![]() |
Canon PGI-5BK zwart (0628B001) | 515 p. | € 14,50 |
1x |
![]() |
Canon CLI-8BK zwart (0620B001) | 2.795 p. | € 9,50 |
1x |
![]() |
Canon CLI-8 Color pack kleur (0621B029) | C: 801, M: 610, Y: 635 pag p. | € 35,50 |
|
€ 59,50
Huismerk CLI-8 Multipack zwart en kleur (inclusief 2 jaar garantie)
Onze keuze€ 18,00
incl. 21% B.T.W. (exclusief € 14,87)
3.8
van de 5 sterren van totaal 4 beoordelingen.
Bekijk hier.
Koop met zekerheid
Slechts € 2,95 verzendkosten
Op voorraad = Morgen in huis
100% Tevredenheidsgarantie
14 dagen bedenktijd
Scherpe prijzen
Officieel partner HP
€ 59,50
€ 18,00
PIXMA serie
iP33003.8 van de 5 sterren van totaal 4 beoordelingen.
Harry: Oude printer, waarvan originele cartridges hier gelukkig nog voorradig waren. Waren een dag na bestellen binnen. Ben niet zo van clonen, dus blij met nog een setje.
Jan: Vlotte levering. Goede service.
Ik kies altijd voor de originele cartridge omdat ik weinig print en dan wil en huismerk nog weleens gaan vlekken.
Ik heb dit tweemaal geprobeerd maar ben uiteindelijk toch niet tevreden over de kwaliteit van het huismerk.
Juul: Snel geleverd, maar ik had een combi pack besteld en krijg allemaal losse inkt cartridges in een envelop. Een van de 5 was verpakt. De anderen zouden toch bij elkaar in een verpakking zitten (conform afbeelding bij de bestelling). Het was een cadeau voor iemand, maar dit geeft niet lekker weg. Dus dat is wel jammer.
sterredag: Kijk uit met kopen van deze Multi-Pack!! De 2e zwarte inktcartridge is namelijk NIET compatible met de MX700!!
Plaats zelf een review
Deel je ervaring met dit product